Strona może przechowywać informacje w komputerze Użytkownika. Zgoda Użytkownika jest określona pomocą ustawień przeglądarki. Polityka przechowywania informacji

Serdecznie witamy na stronie Internetowej P.W. Kotłorembud S.K.

Dziękując za zainteresowanie naszą firmą ,chcemy w tym miejscu udzielić Państwu kilku podstawowych informacji na temat naszego Przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOTŁOREMBUD jako Spółka Cywilna powstało w roku 1986. Obecnie funkcjonuje jako spółka jawna a jej pełna nazwa brzmi:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOTŁOREMBUD

L. Cichosz , B. Szatlach S.K.

Firma nasza jest obecnie jedną z najbardziej liczących się na rynku polskim firm branży metalowej specjalizujących się w produkcji wyrobów typu zbiornik. Szeroka oferta przedsiębiorstwa obejmuje zarówno wszelkiego typu zbiorniki ciśnieniowe jak i zbiorniki magazynowe oraz technologiczne, a także elementy do zbiorników, w tym dennice.

Przedsiębiorstwo posiada obecnie trzy samodzielne Zakłady Produkcyjne o łącznej powierzchni produkcyjnej ok. 6500 m². Każdy z zakładów wyposażony jest w komplet urządzeń technologicznych niezbędnych przy produkcji wyrobów branży metalowej jak np. walcarki, gilotyny, spawarki, suwnice itp.

Firma zatrudnia średnio ok. 100 pracowników, a w roku 2005 została zakwalifikowana przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach do I Grupy Zakładów Dużych wg PN–M-69009.

Średnia wielkość produkcji rocznej to:

  • ok. 600 szt. zbiorników ciśnieniowych (średnicy od 600 mm do 4000 mm),
  • ok. 100 szt. zbiorników magazynowych (średnia pojemność – 100 m³),
  • ok. 3000 szt. dennic (średnicy od Ø800 do Ø5000mm).

Od roku 2008 firma nasza wdrożyła oraz stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001 w zakresie wytwarzania, naprawy i modernizacji urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych, konstrukcji stalowych, instalacji technologicznych i wytwarzania dennic oraz System Jakości w Spawalnictwie zgodny z normą PN-EN ISO 3834-2:2007.

Nasze podstawowe atuty to:

  • duże doświadczenie Zarządu, kadry kierowniczej i załogi,
  • bardzo dobra znajomość rynku i jego potrzeb,
  • bardzo dobre wyposażenie technologiczne produkcji,
  • duża elastyczność w działaniu, zmierzająca do zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego klienta,
  • wysoka jakość produkowanych wyrobów,
  • terminowość realizacji przyjętych zobowiązań,

Serdecznie zapraszamy do współpracy.