Strona może przechowywać informacje w komputerze Użytkownika. Zgoda Użytkownika jest określona pomocą ustawień przeglądarki. Polityka przechowywania informacji

Zakres obowiązków:

Jako Operator Wypalarki CNC  będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę i nadzór nad maszyną.
  • Wykonywanie precyzyjnych cięć zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Pomiar i kontrolę jakości gotowych elementów przy użyciu przyrządów pomiarowych.
  • Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Aby ubiegać się o te stanowisko, kandydat musi spełniać następujące wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Doświadczenie w pracy na wypalarce CNC.
  • Znajomość przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do karty Multisport.
  • Premie świąteczne.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy na maszynach CNC, spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w firmie, która stawia na jakość, innowację i rozwój pracowników.

Czekamy na Ciebie!